Απονομή Βεβαιωτικών παρακολούθησης Ανιχνευτικού Εργαστηρίου

3 Φεβρουαρίου 2006

 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 5/06

 

Προς: Τους A.K.A. της Π.Ε. Ανατολικής Αττικής

Κοιν.: Α.Σ. της Π.Ε. Ανατολικής Αττικής,Όλους τους βαθμοφόρους

 

ΘΕΜΑ: Απονομή Βεβαιωτικών παρακολούθησης Ανιχνευτικού Εργαστηρίου

 

Αγαπητοί μου

Ο Κλάδος Ανιχνευτών της Περιφέρειας Ανατολικής Αττικής σε συνεργασία με τον αντίστοιχο Κλάδο της Γενικής Εφορείας πραγματοποίησε στις 22 Ιανουαρίου 2006, στην αίθουσα του κτιρίου Διοίκησης της Πολυτεχνούπολης, το Ανιχνευτικό Εργαστήριο με θέμα: « Η Τεχνική της Παρουσίασης».

Το εργαστήριο, που πραγματοποιείται ανελλιπώς για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά στην Περιφέρειά μας, παρακολούθησαν 38 Ανιχνευτές και 22 Βαθμοφόροι από όλες τις Κοινότητες της Περιφέρειας, ενώ την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία του ο Πρύτανης του Πολυτεχνείου, απευθύνοντας χαιρετισμό στους συμμετέχοντες.

Το εργαστήρι παρακολούθησαν με επιτυχία οι παρακάτω ανιχνευτές:

 

1.       Αϊφαντόπουλος Κωνσταντίνος

2η Κ.Α Χολαργού

2.       Φαιή Νταστοπούλου

2η Κ.Α  Αγ.Παρασκευής

3.       Στέλλα Τριφύλλη

2η Κ.Α  Αγ.Παρασκευής

4.       Διαμαντάκης Κωνσταντίνος

2η Κ.Α  Αγ.Παρασκευής

5.       Μιχάλης Δελλής

2η Κ.Α  Αγ.Παρασκευής

6.       Μυρτώ Κένιχ

2η Κ.Α  Αγ.Παρασκευής

7.       Κουνέλη Μαριάνα

3η Κ.Α Αγ. Παρασκευής

8.       Βροχίδης Κωνσταντίνος

3η Κ.Α Αγ. Παρασκευής

9.       Τζίκα Ελπίδα

3η Κ.Α Αγ. Παρασκευής

10.    Καραλάγας Κωνσταντίνος

3η Κ.Α Αγ. Παρασκευής

11.    Παπακωνσταντίνου Δημήτρης

2η Χαλανδρίου

12.    Βυζάς Κωνσταντίνος

2η Χαλανδρίου

13.    Ταλάγιεβιτς Ίγκορ

2η Χαλανδρίου

14.    Αναγνώστου Γιάννης

2η Κορωπίου

15.    Θάλεια Βέλλου

2η Κορωπίου

16.    Κατερίνα Τόλια

2η Κορωπίου

17.    Ντούνη Λήδα

2η Κορωπίου

18.    Κορωνιάς Δημήτρης

2η Κορωπίου

19.    Καραγιώργης Γιώργος

2η Κορωπίου

20.    Αναγνώστου Αποστόλης

2η Κορωπίου

21.    Γεωργία Δημητρίου

2η Κορωπίου

22.    Μάτης Κωνσταντίνος

2η Κ.Α Α/Π Φιλοθέης

23.    Παπαδόπουλος Ιάσονας

2η Κ.Α Α/Π Φιλοθέης

24.    Χαλάς Νίκος

2η Κ.Α Α/Π Φιλοθέης

25.    Κόκκινος Γιάννης

2η Κ.Α Α/Π Φιλοθέης

26.    Ματσούκα Λίτσα

1η Κ.Α Θρακομακεδόνων

27.    Ματσούκας Μίλτος

1η Κ.Α Θρακομακεδόνων

28.    Δημητρακόπουλος Κωνσταντίνος

1η Κ.Α Ν/Π Κηφισιάς

29.    Πανοπούλου Φήβη

1η Κ.Α Ν/Π Κηφισιάς

30.    Τάχας Σταμάτης

1η Κ.Α Ν/Π Κηφισιάς

31.    Παπαγιώργος Γιώργος

1η Κ.Α Ν/Π Κηφισιάς

32.    Ανδρεάκου Χρηστίνα

1η Κ.Α Ν/Π Κηφισιάς

33.    Γούναρη Ήβη

2η Κ.Α Κηφισιάς

34.    Πατέρα Βαλεντίνη

2η Κ.Α Κηφισιάς

35.    Ντάλντος Λευτέρης

3η Κ.Α Κηφισιάς

36.    Μουστάκας Κώστας

3η Κ.Α Κηφισιάς

37.    Χατζιδάκης Σοφοκλής

3η Κ.Α Κηφισιάς

38.    Αγγελίδης Γιώργος

3η Κ.Α Κηφισιάς

Στους παραπάνω απονεμήθηκε Βεβαιωτικό συμμετοχής. Τους συγχαίρω και τους προτρέπω να συνεχίσουν την ενασχόλησή τους με αυτό το αντικείμενο ώστε να πραγματοποιούν ελκυστικές οπτικοακουστικές παρουσιάσεις των Μεγάλων τους Δράσεων.

« …έπεται η συνέχεια στις οθόνες προβολής της κάθε Κοινότητας …»

Με προσκοπικούς χαιρετισμούς

 

Άγγελος Καραμάνης

Περιφερειακός Έφορος