Πίνακας Υποψηφίων Εκπροσώπων-Βαθμοφόρων της Π.Ε. Αν. Αττικής ως Μελών της Γ.Σ. του Σ.Ε.Π.

Αγ. Παρασκευή,16η Δεκεμβρίου 2010

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 43/10

 

ΠΡΟΣ: Όλους τους Βαθμοφόρους Π.Ε. Αν. Αττικής

ΚΟΙΝ: Ε.Π. Αττικής

 

Θέμα: Πίνακας Υποψηφίων Εκπροσώπων-Βαθμοφόρων της Π.Ε. Αν. Αττικής ως Μελών της Γ.Σ. του Σ.Ε.Π.

 

Αγαπητοί μου,

Η οργανωτική επιτροπή του Συνεδρίου της Π.Ε., κατήρτισε τον πίνακα των υποψηφιοτήτων για την ανάδειξη βαθμοφόρων-εκπροσώπων της Π.Ε. Αν. Αττικής ως μελών της Γενικής Συνέλευσης του Σ.Ε.Π. για τη διετία 2011-2012, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 19 Δεκεμβρίου, στο Πνευματικό Κέντρο Χολαργού, από τις 6:00μ.μ. έως τις 9:00μ.μ., αλφαβητικά ως ακολούθως :

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  4. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
  5. ΑΞΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
  6. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΕΝΑ
  7. ΒΑΡΟΥΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  8. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  9. ΔAΚΟΡΩΝΙΑΣ-ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΣΗΦ
  10. ΔΕΟΥΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  11. ΔΙΟΜΑΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  12. ΔΡΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ
  13. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  14. ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  15. ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  16. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  17. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  18. ΚΙΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  19. ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΝΩΑΣ
  21. ΛΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  22. ΛΑΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  23. ΛΩΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
  24. ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
  25. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
  26. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  27. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  28. ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  29. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  30. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  31. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
  32. ΝΑΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
  33. ΝΤΟΒΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  34. ΠΑΛΑΪΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
  35. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  36. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  37. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  38. ΣΑΚΑΛΑΚΤΣΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  39. ΤΕΓΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ
  40. ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ
  41. ΤΟΦΑΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
  42. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
  43. ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ
  44. ΦΩΤΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ(ΠΕΛΥ)
  45. ΧΑΖΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  46. ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
  47. ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  48. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  49. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Με Προσκοπικούς χαιρετισμούς,


Γιώργος Α. Γρηγόρης

Περιφερειακός Έφορος