Επιτυχόντες στην 17η Εκδρομή Εξερεύνησης Δάφνης, Γκιώνα 2014

Αγ. Παρασκευή, 21 Απριλίου 2014

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 09/14

 

ΠΡΟΣ: Αρχηγούς Κοινοτήτων Ανιχνευτών, Αρχηγούς Συστημάτων, Τοπικούς Εφόρους

ΚΟΙΝ.: Γενική Εφορεία (Κλάδος Ανιχνευτών), Ε.Π. Αττικής, Περιφερειακές Εφορείες Αθηνών, Δυτικής Αττικής, Νότιας Αττικής, Σαρωνικού

 

Θέμα: Επιτυχόντες στην 17η Εκδρομή Εξερεύνησης Δάφνης, Γκιώνα 2014

 

Αγαπητοί μου,

Η Περιφερειακή Εφορεία Ανατολικής Αττικής, σε συνέχεια της ανακοίνωσης υπ’ αριθ. 06 του 2014, αναφορικά με την Εκδρομή Εξερεύνησης Δάφνης στο όρος Γκιώνα το διάστημα 29-30/03/2014, βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τα εξής.

Στη Δοκιμασία έλαβαν μέρος 21 Ανιχνευτές των Κοινοτήτων της Περιφέρειας, σχηματίζοντας 6 εξερευνητικούς ομίλους. Αντίστοιχα, δημιουργήθηκε επιτροπή αξιολόγησης, αποτελούμενη από τους Νικόλαο Γαλάνη, Σταύρο Τόλια, Χριστίνα Αντωνάκου, Αλέξανδρο Στάικο, Ερμή Κρεμμύδα, Κωνσταντίνο Σακαλαντσιούγλου, Αιμιλία Ναθαναήλ, Αλέξιο Γεωργαλή, Κωνσταντίνο Κιούση, Κωνσταντίνο Μπούνια, Κατερίνα Καμπέρη και Δημήτρη Ταμπάκη.

Οι συμμετέχοντες Ανιχνευτές αφού επέδειξαν σε κάθε στιγμή της εκδρομής Προσκοπικό Πνεύμα και πιστοποίησαν στην επιτροπή αξιολόγησης τις γνώσεις τους στα συγκεκριμένα αντικείμενα Προσκοπικής Τεχνικής, ολοκλήρωσαν και παρουσίασαν τις εργασίες τους κατά την εκδρομή το απόγευμα της Κυριακής 06/04/2014. Εκεί κρίθηκαν ικανοί και πέτυχαν στην εκδρομή εξερεύνησης Δάφνης με βάση την «Οργάνωση και Διοίκηση Σ.Ε.Π» Βασικές Εγκύκλιοι με τίτλο Εκδρομή Εξερεύνησης Δάφνης.

Ακολουθεί ο πίνακας με τους επιτυχόντες Ανιχνευτές στην εκδρομή Εξερεύνησης

Α/Α Ονοματεπώνυμο Κοινότητα
1 Ευάγγελος Μαλανδράκης 4η Περισσού
2 Γιάννης Μαργέτης 1η Παιανίας
3 Νάγια Σαρρή-Χριστοφή 1η Ν. Ερυθραίας
4 Αλέξανδρος Κυρλόγλου 2η Ν/Π Χολαργού
5 Δημήτρης Δάβαρης 1η Παιανίας
6 Στέλιος Λαδόπουλος 3η Αγίας Παρασκευής
7 Βασίλης Βαϊόπουλος 2η Ν/Π Χολαργού
8 Μαρία Παπασπύρου 1η Παιανίας
9 Μπάμπης Λαδόπουλος 3η Αγίας Παρασκευής
10 Νικόλας Κονδύλης 2η Ν/Π Χολαργού
11 Χριστίνα Ζώη 1η Παιανίας
12 Παύλος Κάζος 1η Αγίας Παρασκευής
13 Βασίλης Γαβρόγλου 2η Παπάγου
14 Κατερίνα Καραμάνογλου 1η Α/Π Πεύκης
15 Νικόλας Χαραλαμπόπουλος 2η Ν/Π Χολαργού
16 Παντελής Ρέλλας 1η Παπάγου
17 Ευγενία Τσάντουλα 1η Ν/Π Λαυρίου
18 Δημήτρης Κριτσωτάκης 1η Α/Π Πεύκης
19 Νικήτας Κεφαλογιάννης 1η Παπάγου
20 Μάριος Λαγουτάρης 3η Χαλανδρίου
21 Γρηγόρης Δριστάρης 1η Ν/Π Λαυρίου

Συγχαίρω τους επιτυχόντες και εύχομαι καλή πρόοδο και επιτυχία στους προσωπικούς και προσκοπικούς τους στόχους.

 

Με Προσκοπικούς χαιρετισμούς

 

Γεώργιος Α. Γρηγόρης

Περιφερειακός Έφορος