Πίνακας Υποψηφίων Εκπροσώπων της Π. Ε. Αν. Αττικής ως Μελών της Γ. Σ. του Σ.Ε.Π.

Αγ. Παρασκευή, 12 Δεκεμβρίου 2014

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 35/14

 

ΠΡΟΣ: Όλους τους Βαθμοφόρους, Όλα τα Μέλη Ε.Κ.Σ., Όλα τα Μέλη Ε.Π.Π.

 

Θέμα: Πίνακας Υποψηφίων Εκπροσώπων της Π. Ε. Αν. Αττικής ως Μελών της Γ. Σ. του Σ.Ε.Π.

 

Αγαπητοί μου,

Η οργανωτική επιτροπή του Συνεδρίου της Π. Ε., κατήρτισε τον πίνακα των υποψηφιοτήτων για την ανάδειξη εκπροσώπων της Π. Ε. Αν. Αττικής ως μελών της Γενικής Συνέλευσης του Σ.Ε.Π. για τη διετία 2015-2016. Η διαδικασία ανάδειξης θα πραγματοποιηθεί στο 1ο Γυμνάσιο Χολαργού, Αετιδέων 48-50, την Κυριακή 14 Δεκεμβρίου, σύμφωνα με το επισυναπτόμενο πρόγραμμα του συνεδρίου. Οι υποψήφιοι παρουσιάζονται αλφαβητικά στον παρακάτω πίνακα:

 

Α. ΒΑΘΜΟΦΟΡΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ONOMA

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2 ΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΝΑ)
3 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
4 ΑΞΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ)
6 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΓΙΑΒΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
9 ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ-ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΣΗΦ
10 ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ-ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
11 ΔΙΟΜΑΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΖΕΛΙΟΥ ΕΡΑΤΩ-ΘΕΜΙΣ
13 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
14 ΖΩΗ ΑΘΗΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ
15 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΜΙΜΗΣ)
16 ΚΑΝΕΤΗ ΑΝΝΑ
17 ΚΑΝΕΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
18 ΚΑΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
19 ΚΑΡΑΤΕΡΖΗ ΡΑΦΑΕΛΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ
20 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
21 ΚΙΟΥΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
23 ΚΟΥΡΜΠΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ
24 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΙΣΙΔΩΡΑ
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27 ΛΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΖΟΥ)
28 ΛΟΓΑΡΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29 ΛΩΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
30 ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
31 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΝΑ
32 ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
33 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)
34 ΝΑΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
35 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
36 ΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
37 ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
38 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
39 ΣΑΚΑΛΑΚΤΣΙΟΓΛΟΥ (ΣΑΚΑΛΑΚΗΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40 ΣΤΑΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
41 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ
42 ΤΟΦΑΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
43 ΧΑΖΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
44 ΧΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
45 ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
46 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
47 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)

 

Β. ΜΕΛΗ Ε.Κ.Σ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ONOMA

1 ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
2 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
3 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

 

Γ. ΜΕΛΗ Ε.Π.Π.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ONOMA

1 ΔΙΟΝΥΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ

17:30-18:00 Προσέλευση - Εγγραφή στη Γραμματεία -Τακτοποίηση Οικονομικών Εκκρεμοτήτων
18:00-18:30 Παρουσίαση Επιτελείου Περιφέρειας - Προγραμματισμού Περιφέρειας για το 2015
18:30-19:30 Συζήτηση επί προτάσεων για θέματα Πανελληνίου Συνεδρίου
19:30-19:45 Διάλλειμα
19:45-20:00 Παρουσίαση Συλλόγου «ΟΡΑΜΑ ΕΛΠΙΔΑΣ» σχετικά με τη εθελοντική δωρεά μυελού των οστών
20:00-20:30 Παρουσίαση Υποψηφίων Μελών Γ.Σ.
20:30-22:30 Ψηφοφορία για Μέλη Γ.Σ.

 

Με Προσκοπικούς χαιρετισμούς

 

Κωνσταντίνος Γ. Χατζάτογλου

Περιφερειακός Έφορος