Επιτυχόντες στην Εκδρομή-Εξερεύνηση Χρυσού Βέλους, Ιούνιος 2016

Αγ. Παρασκευή, 11 Ιουλίου 2016

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 18/16

 

ΠΡΟΣ: Αρχηγούς Ομάδων Προσκόπων, Αρχηγούς Συστημάτων

ΚΟΙΝ: Περιφερειακές Εφορείες Αθηνών, Δυτικής Αττικής, Νότιας Αττικής, Σαρωνικού, Γενική Εφορεία (Κλάδος Προσκόπων), Επιτελείο Π.Ε Αν. Αττικής

 

Θέμα: Επιτυχόντες στην Εκδρομή-Εξερεύνηση Χρυσού Βέλους, Ιούνιος 2016

 

Αγαπητοί μου,

Η Περιφερειακή Εφορεία Ανατολικής Αττικής, σε συνέχεια των ανακοινώσεων με αριθ.: 14 & 15 του 2016, έπειτα από την ολοκλήρωση της Εκδρομής-Εξερεύνησης Χρυσού Βέλους στο Όρος Γεράνεια, στο χωριό Πίσια από 25-26/6/2016 κοινοποιεί τα κάτωθι αποτελέσματα.

Στην Εκδρομή - Εξερεύνηση έλαβαν μέρος 43 Πρόσκοποι των Ομάδων της Περιφέρειας και κρίθηκαν επιτυχόντες οι 40, ύστερα από αξιολόγηση, από την επιτροπή αξιολόγησης αποτελούμενη από την Έφορο κλάδου Προσκόπων της ΠΕ και τους συμμετέχοντες Βαθμοφόρους των ομάδων που συμμετείχαν.

Οι επιτυχόντες Πρόσκοποι, επέδειξαν σε κάθε στιγμή της Εκδρομής-Εξερεύνησης ότι διαθέτουν οργανωτικό πνεύμα, ικανότητα προγραμματισμού και συνεργασίας ως μέλη τριμελούς ή τετραμελούς εξερευνητικής ομάδας, χρησιμοποιώντας αποτελεσματικά τις Προσκοπικές γνώσεις και ικανότητες.

Ακολουθεί ο πίνακας με τους επιτυχόντες Προσκόπους:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΣΤΗΜΑ
01. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 1ο Α/Π ΠΕΥΚΗΣ
02. ΜΗΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ο Α/Π ΠΕΥΚΗΣ
03. ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο Α/Π ΠΕΥΚΗΣ
04. ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 1ο Ν/Π ΚΗΦΙΣΙΑΣ
05. ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο Ν/Π ΚΗΦΙΣΙΑΣ
06. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1ο Ν/Π ΚΗΦΙΣΙΑΣ
07. ΞΗΡΑΔΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 1ο Π ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
08. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ο Π ΠΑΠΑΓΟΥ
09. ΓΚΙΚΑ ΑΝΝΑ 1ο Π ΨΥΧΙΚΟΥ
10. ΚΟΝΤΕΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο Π ΨΥΧΙΚΟΥ
11. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1ο Π ΨΥΧΙΚΟΥ
12. ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο Π ΨΥΧΙΚΟΥ
13. ΔΑΒΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΖΩΗ 2ο Α/Π ΦΙΛΟΘΕΗΣ
14. ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΚΙΑ 2ο Α/Π ΦΙΛΟΘΕΗΣ
15. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο Α/Π ΦΙΛΟΘΕΗΣ
16. ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2ο Α/Π ΦΙΛΟΘΕΗΣ
17. ΣΜΕΤΕΡΕΡ ΜΕΛΙΝΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο Α/Π ΦΙΛΟΘΕΗΣ
18. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΦΟΙΒΟΣ 2ο Ν/Π ΧΟΛΑΡΓΟΥ
19. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 2ο Ν/Π ΧΟΛΑΡΓΟΥ
20. ΤΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2ο Ν/Π ΧΟΛΑΡΓΟΥ
21. ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2ο Π ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
22. ΡΑΜΟΥ ΕΜΜΥ 2ο Π ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
23. ΤΣΙΜΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2ο Π ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
24. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ 2ο Π ΚΗΦΙΣΙΑΣ
25. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 2ο Π ΠΑΠΑΓΟΥ
26. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο Π ΠΑΠΑΓΟΥ
27. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 2ο Π ΨΥΧΙΚΟΥ
28. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΑΤΘΑΙΑ 2ο Π ΨΥΧΙΚΟΥ
29. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2ο Π ΨΥΧΙΚΟΥ
30. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο Π ΨΥΧΙΚΟΥ
31. ΑΡΑΒΩΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο Α/Π ΚΗΦΙΣΙΑΣ
32. ΚΟΡΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο Α/Π ΚΗΦΙΣΙΑΣ
33. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΑΝΑΗ 3ο Α/Π ΚΗΦΙΣΙΑΣ
34. ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΛΕΩΝΑ 3ο Α/Π ΚΗΦΙΣΙΑΣ
35. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο Π ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
36. ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 3ο Π ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
37. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο Π ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
38. ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Π ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
39. ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4ο Π ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
40. ΠΑΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 4ο Π ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Στους επιτυχόντες θέλω να εκφράσω τα θερμά μου συγχαρητήρια και να ευχηθώ καλό προσκοπικό κυνήγι. Σε όσους δεν τα κατάφεραν, τους προτρέπω να προσπαθήσουν ξανά μέχρι να πετύχουν τους προσωπικούς τους στόχους.

Η απονομή του Χρυσού Βέλους θα γίνει ύστερα από συνεννόηση με τους αντίστοιχους Αρχηγούς Ομάδας και το επιτελείο του κλάδου της ΠΕ.


 Με Προσκοπικούς χαιρετισμούς

 

Δημήτρης Χαζάπης

Περιφερειακός Έφορος